The Onean Carver jet-board was designed for maximum fun.
SPECIFICATIONS
| Type | Electric |
| Length | 245 cm |
| Width | 75 cm |
| Weight | 22 kg |
| Top speed | 30 km/h |
| Engine Type | Brushless electric engine |
| Run time | 20 min |
| Price | 3450 USD |
| Link | http://www.onean.com/producto/carver/ |
There are no reviews yet. Be the first one to write one.