onean.com
ONEAN MANTA
The Manta has a unique form factor and high buoyancy for additional stability. It is designed for relaxed rides, long tours and excursions at lower speeds.
SPECIFICATIONS
| Type | Electric |
| Length | 230 cm |
| Width | 90 cm |
| Weight | 26 kg |
| Top speed | 10 km/h |
| Power | 450 W |
| Engine Type | Brushless electric motor |
| Run time | 150 min |
| Price | 3650 USD |
| Additional information | Max. electric discharge: 130 A Nominal voltage: 44,4 V Capacity (rated): 1.500 Watts/h Cycle count: 350 (estimated) |
| Link | http://www.onean.com/producto/manta/ |
There are no reviews yet. Be the first one to write one.