High performance Wavejet SUP.
SPECIFICATIONS
| Type | Electric |
| Length | 251 cm (8″3) |
| Width | 81.3 cm |
| Height | 11 cm |
| Weight | 8.4 kg |
| Top speed | 10 km/h |
| Run time | 45 min |
| Price | 3354 USD |
| Additional information | Recharges in 3-4 hours. |
| Link | https://www.wavejet.com/catalogue/sup-classic-83-full-system_19/ |
There are no reviews yet. Be the first one to write one.