Surfboard Classic 6’8 is a fun board to ride.
SPECIFICATIONS
| Type | Electric |
| Length | 203 cm (6’8) |
| Width | 58.5 cm |
| Height | 9 cm |
| Weight | 12.4 kg |
| Top speed | 10 km/h |
| Run time | 45 min |
| Price | 3151 USD |
| Additional information | Charging time: 3.5h |
| Link | https://www.wavejet.com/catalogue/surfboard-classic-68-full-system_37/ |
There are no reviews yet. Be the first one to write one.